Оновлена інформація про наш журнал

2016-12-13

Шановні колеги, автори і читачі журналу

 “Сенсорна електроніка і мікросистемні технології”!

 До Вашої уваги оновлена інформація про наш журнал

 

Інтердисциплінарний журнал “Сенсорна електроніка і мікросистемні технології” зареєстрований у Держкомітеті і видається ОНУ імені І. І. Мечникова з травня 2004 р. і є єдиним в Україні виданням у даній галузі. Журнал виходить регулярно 4 рази на рік і входить до 3-х переліків наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук: з фізико-математичних, технічних та біологічних наук. Журнал має міжнародну реєстрацію друкованого видання – ISSN 1815-7459 і електронної версії – ISSN 2415-3508. У ньому публікувались статті авторів з понад 20 країн. При формуванні журналу редколегією проводиться авторитетне внутрішнє та зовнішнє анонімні рецензування матеріалів статей. До складу редколегії журналу входить крім українських сім авторитетних закордонних учених і фахівців за тематикою журналу.

На веб-сторінці видання http://semst.onu.edu.ua регулярно подається актуальна інформація для авторів та читачів журналу. Також представлена інформація про зміст номерів журналу та анотації статей, що опубліковані. Друковані версії журналу розсилаються у всі провідні бібліотеки України. Статті друкуються англійською і українською мовами  безкоштовно. Вимоги до оформлення статей вказані на сайті журналу.

Міжнародна агенція ISSN встановила скорочену назву нашого журналу: “Sens. electron. microsist. technol”. Тому просимо Вас у своїх посиланнях і бібліографічних даних статей використовувати саме таку назву оскільки по ній здійснюється  цитування   Вашої статті.

Журнал реферується РЖ “Джерело” (Україна) і ВІНІТІ (Росія).

Журнал індексується міжнародними архівами наукових публікацій (науковометричними базами): Іndex Copernicus, наукова електронна бібліотека Cross Ref. Elibrary, Directory of Research Journal Indexing, General Impact Factor.

У співпраці з міжнародним консорціумом Cross Ref нами запроваджено маркування кожної публікації за стандартом DOI (digital object identifier), тобто статтям присвоюється індивідуальний міжнародний номер DOI, що  забезпечить більшу доступність Ваших статей для  наукового обміну, видимість публікацій в нашому журналі для науковців та наукометричних систем по всьому світу та сприятиме збільшенню кількості цитувань статей журналу.

3 серпня 2015 р. SCOPUS згідно поданій заявці здійснює моніторинг нашого журналу щодо включення його у свою базу.

Подана заявка щодо включення журналу у базу Web of Science.

            Запрошуємо Вас до співпраці!

 

            З повагою і побажанням творчих успіхів

Редакція журналу